Muzyka z YouTube w zasięgu ręki

Serwis YouTube stał się codziennym elementem życia wielu z nas. Szukamy na nim poradników dotyczących remontów, gotowania czy rękodzieła, zapewniamy sobie rozrywkę, oglądając śmieszne filmiki czy, w końcu, słuchając muzyki.

Wielu artystów umieszcza swoje utwory własnie tam, razem z teledyskami. Są jednak sytuacje, gdy słuchanie muzyki z YouTube staje się niemożliwe; spacer czy jazda z włączonym YouTubem odbija się negatywnie na naszym pakiecie internetowym i na baterii naszego smartfona. Na szczeście, istnieją sposoby, by poradzić sobie i z tym: wystarczy pobrać ścieżkę dźwiękową filmiku na własne urządzenie.
Tak więc, jak ściągnąć mp3 z YouTube? Istnieje kilka prostych sposobów.

Konwentery YT to MP3

Jedną ze stron oferujących taką usługę jest https://www.flvto.biz/pl/. Strona ta jest w języku polskim, co z pewnością pomoże osobom nie czującym się zbyt dobrze w kontakcie z językiem angielskim. By ściągnąć muzykę, wystarczy skopiować link (adres internetowy) danego wideo z paska adresu oraz wkleić go w wyznaczone pole na podanej stronie. Rozwijana lista formatów pozwoli nam nie tylko ściągnąć samą muzykę (format MP3) ale również cały obraz (formaty AVI i MP4, także w wersji HD). Po kliknięciu „przekonwertuj na” i odczekaniu kilku chwil pojawi się przycisk „pobierz”. Po jego naciśnięciu rozpocznie się pobieranie mp3.

Drugą stroną oferującą takową usługę jest https://ytmp3.cc/. Usługa działa niemalże identycznie: po wklejeniu adresu filmu wystarczy kliknąć „convert”, a następnie „download”. Domyślnym formatem będzie format mp3, który to można zmienić na mp4 po kliknięciu na odpowiedni napis. Strona jest w języku angielskim, cechuje się jednak dużą prostotą i nie powinna nikomu sprawić zbyt dużo problemów.

Dodatki do przeglądarek

Oprócz stron oferujących takową usługę możemy skorzystać również z dodatków (addonów) do popularnych przeglądarek internetowych. Dla przeglądarki Google Chrome jest to na przykład Clip Conventer. Po wejściu na podaną stronę: https://www.clipconverter.cc/addon/ należy wybrać dodatek odpowiedni do naszej przeglądarki (Chrome, Firefox, Safari) i postępować zgodnie z instrukcjami w języku angielskim. Należy zainstalować addon TamperMonkey poprzez kliknięcie w link, a później w „dodaj do Chrome/Firefox”, a następnie na podany na stronie CC link „download clipconventer.user.js” i kliknąć „install/zainstaluj”. Dodatek jest gotowy do użycia: po wejściu na wideo na stronie YouTube obok przycisku subskrypcji pojawi się przycisk „ClipConventer”. Należy tam kliknąć i postępować analogicznie jak wyżej.

Dodatek MediaSave. Download music free nie działa co prawda na YouTube, ale świetnie sprawdzi się do pobierania muzyki i treści dźwiękowych z podcastów, nagrań, utworów i innych. Wystarczy kliknąć na „play” przy pliku, który chcemy pobrać, a wyskakujące okienko pokaże nam jego nazwę i zaproponuje pobranie („download”) Jest to narzędzie niezwykle wygodne.

Mamy nadzieję, ze powyższe informacje pomogą cieszyć ci się muzyką w codziennym życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here