opuchnięte oczy
fot. pexels.com

Nierzadko zarywamy nockę albo nie przesypiamy odpowiedniej ilości godzin w nocy, aby móc zrealizować wszystkie obowiązki. To bardzo mocno odbija się na naszym zdrowiu i wyglądzie, a także nierzadko skutkuje podkrążonymi i podpuchniętymi oczami. Jak sobie radzić z taką przypadłością? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/domowe-sposoby-na-opuchniete-i-podkrazone-oczy/

Zmęczone oczy

Zmęczenie widać na naszej twarzy od razu. Nie da się go ukryć, jeśli nie zastosujemy odpowiednich trików. Ile razy zdarzyło ci się zarwać nockę albo nie przespać odpowiedniej ilości godzin? Pewnie nie raz! Nie martw się, nie tylko ty tak żyjesz.

Jednakże, jeśli budzisz się i widzisz, że twoje oczy są czerwone, skóra jest podpuchnięta, a także pojawiły się ciemne obwódki i worki pod oczami, to musisz coś z tym zrobić, zanim pójdziesz do ludzi! Na całe szczęście istnieje kilka sprawdzonych trików na podpuchnięte oczy.

Jak sobie radzić z podpuchniętymi oczami?

Jeśli twoje oczy rano są zmęczone, a ty nie możesz patrzeć na podpuchniętą skórę pod nimi, wówczas powinnaś zaopatrzyć się w żelowe okulary, które możesz zakupić w drogerii lub w sklepach internetowych. Taka maska służy do zrelaksowania i przywrócenia skórze oraz oczom naturalnego wyglądu. Jak ona działa? To bardzo proste! Wkładasz ją na kilka minut do lodówki, a następnie nakładasz na oczy. Możesz to robić zarówno rano, jak i wieczorem. Maska ta rozluźnia mięśnie, napina skórę pod oczami, a także przyspiesza krążenie krwi.

Jeśli nie masz takiej maski, a chcesz ukryć swoje podpuchnięte i podkrążone oczy, możesz zrobić to samo z łyżkami stołowymi lub łyżeczkami. Wystarczy, że schłodzić je na kilka minut w lodówce, a następnie przyłożysz sobie takie chłodne łyżki do okolic oczu na kilka minut. Wówczas skóra się odpręży i twoje zmartwienie w postaci podkrążonych oczu oraz podpuchniętej skóry zniknie!

Przeczytaj też: http://www.latawcedmuchawce.pl/zajady-jak-sobie-z-nimi-radzic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here