Bezbutlowe dystrybutory wody gazowanej dla firm

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w pewnych warunkach pracodawcy w naszym kraju mają obowiązek zapewniania swoim pracownikom wodę pitną, w trakcie całej zmiany roboczej. Dlatego też w wielu zakładach pracy, firmach, urzędach, czy biurach znajdują się wygodne i praktyczne dystrybutory wody. Jednak często zdarza się, że tradycyjne dystrybutory z wymienną butlą nie pasują do eleganckiego wystroju wnętrza, natomiast częste wymiany butli mogą być uciążliwe. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem są dystrybutory filtrujące wodę podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej.

Wygoda i nowoczesny wygląd w biurze

Filtrujący dystrybutor wody ma wiele zalet, po pierwsze w każdej chwili pracownicy mają dostęp do świeżej, nadającej się do spożycia wody, dzięki zainstalowanym w urządzeniu skutecznym i wydajnym filtrom. Po drugie, instalacja takiego rodzaju dystrybutora eliminuje potrzebę zamawiania, dostarczania i wymieniania ciężkich i nieporęcznych butli. Po trzecie, nowoczesny design dystrybutora wody idealnie wpasowuje się w wystrój współczesnych biur, nie burząc przy tym wrażeń estetycznych. Po czwarte wreszcie, dzięki stałemu dostępowi do sieci wodociągowej, dystrybutory tego rodzaju doskonale sprawdzą się w firmach, gdzie występuje duże zapotrzebowanie na wodę pitną.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym pobierana z nich woda ma właściwości i czystość, porównywalne do tej dostarczanej w butlach. Dystrybutor wody jest w stanie podgrzać ją, schłodzić, a w razie potrzeby także nalać wodę gazowaną. Dzięki temu pracownicy mogą skorzystać z ulubionego napoju szybko i mając pewność, iż piją wodę doskonałej jakości. Zwłaszcza że w wielu miejscach w kraju woda kranowa nie nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Duża dostępność oferowanych funkcji

Dostępne na rynku nowoczesne urządzenia wyposażone są w szereg opcji dodatkowych, które są nie tylko praktyczne, ale z pewnością uprzyjemnią dzień w pracy. Możemy na przykład bezpośrednio z dystrybutora pobrać wodę o bardzo wysokiej temperaturze, dzięki której bez chwili zwłoki przygotujemy poranną kawę lub relaksującą herbatę. Dlatego też, w firmach, w których dostawa wody jest kłopotliwa lub nieopłacalna, pracodawcy powinni zainteresować się możliwością instalacji dystrybutora filtrującego.

Dystrybutor wody to spore udogodnienie zarówno dla pracodawcy, który spełnia swój ustawowy obowiązek, jak i dla pracowników, którzy w każdej chwili mogą ugasić pragnienie zimną wodą lub zaparzyć sobie rozgrzewający napój.

Najlepszą ofertę na dystrybutory filtrujące znajdziesz na https://www.aquamo.com.pl/dystrybutory

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here