Nissan leasing

Wśród japońskich producentów samochodów niewiele jest firm o równie barwnej historii, jak Nissan. Marka pierwotnie produkująca pod nazwą Datsun dość długo skupiała się wyłącznie na japońskim rynku, by w końcu stać się jednym z najbardziej kosmopolitycznych spośród producentów samochodów z tego kraju – głównie za sprawą egzotycznego sojuszu z Renault. Dzięki temu dzisiejsze Nissany są skrojone na miarę europejskich gustów i niezwykle komfortowe. Czy to dobry wybór?

Nissan – co stoi za aktualną popularnością marki?

Przez długie lata Nissany były projektowane i produkowane głównie z myślą o dalekowschodnich klientach, co znajdowało odbicie w wyposażeniu, jakości spasowania elementów i niskiej popularności w Europie (która z kolei była rekompensowana bardzo dużym popytem w Kraju Kwitnącej Wiśni). Sytuacja ta zaczęła się zmieniać w latach 80. I 90. kiedy postanowiono mocniej skupić się na klientach na rynku amerykańskim i europejskim. W rezultacie nawiązano coraz ściślejszą współpracę z Renault, co zaczęło przejawiać się w zmianach w stylistyce, jak i stosowanych jednostkach napędowych – pod maską Nissanów zaczęły gościć lubiane przez Europejczyków diesle. Z czasem zmiany zaczęły być coraz głębiej widoczne – czego rezultatem jest dzisiejszy wygląd Nissanów, które właściwie wyglądają jak francuskie samochody. Pozwoliło to temu producentowi na dobre zagościć na europejskim rynku.

Popularność przysparzają samochodom Nissana również bardzo atrakcyjne warunki finansowania oferowane w salonach – leasing Nissan często okazuje się jedną z najtańszych propozycji na zakup nowego samochodu na rynku. Docenić należy również sporą różnorodność modeli w gamie – znaleźć można tu zarówno małe samochody segmentu A, kompaktowe i uniwersalne propozycje, jak i pokaźne SUV’y czy samochody dostawcze, całymi garściami czerpiące z powiązań z Renault. Taka różnorodność połączona z atrakcyjną stylistyką, wyjątkowo ekonomicznymi, choć mocnymi jednostkami napędowymi i niskimi cenami przysparzają Nissanowi klientów na całym świecie.

Czy wybrałeś już swojego Nissana?

Niezależnie jaki samochód znajduje się w obrębie Twojego zainteresowania, śmiało można założyć, że u Nissana znajdziesz model w interesującej Cię klasie – właśnie to leży u podstaw dopasowanej oferty tej marki. Zapoznaj się z ofertą i zdziwisz się, jak wiele można wycisnąć ze swoich pieniędzy – wystarczy otworzyć się na innych producentów. Japońska precyzja i dbałość o detale, francuski komfort i oszczędne silniki i europejska, dynamiczna stylistyka – właśnie tym postara się przekonać do siebie Nissan. Czy ulegniesz pokusie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here