Łatwe doładowanie Google Play

Karta Google Play to nowoczesny, prosty i szybki sposób na płacenie za aplikacje w telefonie z systemem Android. Doładowanie Google Play nie wymaga podawania danych ani dzielenia się wiedzą o swoich finansach. Jakie jeszcze korzyści się z nim wiążą i jak to właściwie działa? Przygotowaliśmy poradnik, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania!

Jak działa karta Google Play?

Jeśli posiadasz telefon z Androidem, zapewne nieraz korzystałeś ze Sklepu Play. To stamtąd pobiera się wszystkie potrzebne aplikacje, od tych do przeglądania serwisów społecznościowych po służące do bankowości mobilnej. Biblioteka Sklepu Play zawiera w sobie jednak znacznie więcej, bo również książki, muzykę, filmy i gry! Niektóre z nich dostępne są za darmo, jednak możesz natknąć się również na takie, które będą wymagały zapłaty – za pobranie ich lub włączenie dodatkowych funkcji. Transakcji dokonać możesz na kilka sposobów, m.in. podpinając pod swoje konto w sklepie kartę kredytową. My jednak chcemy skupić się na jednej z metod, jaką jest doładowanie Google Play. Funkcjonuje ono bardzo prosto. Jeśli kiedykolwiek doładowywałeś telefon na kartę, tu będziesz musiał postąpić bardzo podobnie. Wystarczy bowiem udać się do punktu sprzedającego karty, kupić kartonik z kodem, a następnie wpisać go w wyznaczone miejsce w oknie przeglądarki. Już po chwili będziesz mógł w pełni korzystać ze środków.

Gdzie kupić doładowanie Google Play i kto może to zrobić?

Nie wiesz, gdzie się udać po doładowanie? Na szczęście karta Google Play dostępna jest w coraz większej ilości punktów sprzedaży. Nie muszą to wcale być specjalistyczne sklepy z grami. Kartę kupisz w kioskach, wybranych sieciach sklepów spożywczych czy na stacjach benzynowych. Dystrybucja kart prowadzona jest na terenie całej Polski. Wchodząc do sklepu, powinieneś rozglądać się za kolorowymi kartonikami z logo Sklepu Play – charakterystycznym trójkątem dobrze znanym wszystkim użytkownikom telefonów z Androidem. Co najważniejsze, doładowanie Google Play może zakupić praktycznie każdy. Nie musisz być pełnoletni ani posiadać konta bankowego. Sprzedawca nie zażąda też od Ciebie żadnych danych ani tym bardziej informacji o stanie Twoich finansów. Są to więc transakcje bardzo bezpieczne, które maksymalnie chronią Twoją prywatność. Być może właśnie dlatego tak wielu użytkowników smartfonów wybiera ten sposób płatności za aplikacje ponad innymi dostępnymi metodami.

Doładowanie Google Play jako karta podarunkowa

Ciekawym pomysłem będzie wykorzystanie karty jako… prezentu dla bliskiej osoby! Zakupiony kod można bowiem przekazać dowolnej osobie, która sama zdecyduje, na co wyda otrzymane środki. Karta Google Play stanie się w ten sposób po prostu kartą podarunkową. Te swoiste bony prezentowe stały się bardzo popularne w ostatnich latach, zwłaszcza wśród osób, które boją się dać nietrafiony prezent, a jednocześnie nie chcą po prostu przekazywać gotówki. Co ciekawe, karty prezentowe pojawiają się już nie tylko wśród podarków na urodziny czy imieniny, ale również na weselach lub jako nagrody dla najlepszych uczniów i pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here