Organizujesz wyjazd służbowy? Wynajmij pracownikom samochód!

Szkolenia, konferencje, praca wykonywana poza siedzibą zakładu – wszystkie te okazje wymagają od pracodawcy zorganizowania wyjazdu służbowego swoim pracownikom. Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie im sprawnej komunikacji w stolicy jest wynajem samochodu Warszawa. Jakie zalety ma to rozwiązanie i czy wypada korzystniej od innych?

Wynajem – dlaczego warto?

Pierwszą kwestią, jaką należy wziąć pod uwagę, organizując wyjazd służbowy swoim pracownikom, jest ich dojazd do miejsca docelowego. Załóżmy, że chodzi o Warszawę, w której organizowane są setki konferencji, szkoleń i kursów. Do stolicy dotrzeć można na wiele sposobów, choć najbardziej naturalnym wydaje się dojazd samochodem. Przemawiać za tym może fakt, że zazwyczaj jako przedsiębiorca posiadamy już pojazd, który moglibyśmy im udostępnić. Własny środek lokomocji to również większa swoboda w poruszaniu się po mieście i dojazdach do miejsc szkoleń. Jednak wysłanie pracowników w tak daleką trasę samochodem ma również niemałe wady.

Po pierwsze – ryzykujemy ich życie i zdrowie – na przestrzeni kilkuset kilometrów może dojść do brzemiennych w skutkach wydarzeń, z wypadkami komunikacyjnymi włącznie. Do tego dochodzi narastające zmęczenie podczas długiej jazdy, co dodatkowo spotęguje problem. Skorzystanie z wygodnej i nowoczesnej komunikacji zbiorowej, jak np. Szybkiego pociągu czy samolotu pozwoli na zmniejszenie zagrożenia.

Po drugie – marnujemy czas. Jak wiadomo, pracownicy spędzający długie godziny w podróży nie przynoszą nam zysku, a w dodatku nadal trzeba ich opłacać (wyższą, niż normalnie stawką). Skrócenie czasu podróży, np. zastępując całodniową jazdę, np. podróżą samolotem pozwala na wymierne oszczędności.

Jak zatem połączyć zalety dojazdu do stolicy samolotem czy pociągiem z mobilnością, jaką zapewnia posiadanie własnego pojazdu? Wypożyczeniem samochodu właśnie. Wynajem samochodu Warszawa to świetna opcja, która pomoże wyciągnąć maksimum ze służbowego wyjazdu twoich pracowników.

A jak z kosztami?

Wbrew obiegowej opinii wynajem samochodu wcale nie musi być drogi – biorąc pod uwagę spalone na dojeździe do Warszawy paliwo, czas poświęcony przez pracowników, amortyzację pojazdu i bezpieczeństwo, to właśnie opcja wiążąca się z wynajęciem pojazdu na miejscu najczęściej okazuje się najbardziej opłacalną. Przy skorzystaniu z oferty sprawdzonego, poważnego i dbającego o klienta przedsiębiorstwa zajmującego się wypożyczaniem mamy pewność, że pracowniczy wyjazd zakończy się powodzeniem, a nasi podwładni mile będą wspominać czas wyjazdu służbowego. Dzięki temu, że będą bardziej wypoczęci, bez wątpienia również wyniosą więcej z konferencji, czy szkolenia, na które ich wysłaliśmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here