Pojemniki KLT

Pojemniki KLT są produktami używanymi w wielu branżach. Najczęściej swoje zastosowanie znajdują w branży motoryzacyjnej. Ich produkcja odbywa się w standardowych rozmiarach, co sprawia, że mogę być układane jeden na drugim. Są łatwe do przenoszenie z użyciem lub bez użycia maszyn służących do transportowania towarów. Pojemnik klt jest solidnym produktem, którego dno wytrzyma spore obciążenia.

Pojemniki KLT, czyli sztaplowane, są wykorzystywane w logistyce. Mają ułatwić transportowanie różnego rodzaju produktów bez ich zniszczenia. Są one wykonywane z materiału lekkiego, co przyczyni się do łatwiejszego ich dźwigania. Puste pojemniki zdecydowanie mogą być przenoszone w sposób ręczny bez użycia jakichkolwiek maszyn transportowych. Są one dopasowane do tradycyjnych sprzętów występujących w branży logistycznej oraz w magazynach.

Cechy pojemników KLT

Pojemniki KLT są w pełni funkcjonalne. Ich wymiary pozwalają na zastosowanie ich w różnych etapach produkcji. Są tak skonstruowane, ze nie stwarzają problemów w czasie transportu, a wręcz przeciwnie – ułatwiają go.

Ich zaletą jest wytrzymałość. Posiadają one wzmocnione dno, które wytrzyma nawet bardzo duże obciążenia. Dzięki temu można układać te pojemniki jeden na drugim i nie obawiać się, że coś się z nimi stanie. Są one również tak wyprofilowane, by puste mogły być wkładane jeden w drugi. Wszystkie te cechy ułatwiają ich magazynowanie – zarówno w przypadku pustych, jak i wypełnionych pojemników.

Pojemniki KLT są wyposażone w pokrywy. Dzięki temu można zabezpieczyć towar podczas transportu lub przed osobami, które mogły pokusić się o kradzież magazynowanych produktów.

Rozmiary pojemników KLT

Pojemnik klt może przybrać różne wymiary. Wszystkie pojemniki są jednak standardowe, więc zaopatrzenie się u dwóch różnych producentów nie będzie problemem. Ich rozmiar jest zależny od tego, co będzie w nich przechowywane.

Nie muszą one przybierać zbyt wielkich rozmiarów, gdyż najczęściej wykorzystuje się je do przechowywania drobnych elementów. Są produkowane zgodnie z normą VDA, czyli zgodnie ze Związkiem Niemieckiego Przemysłu Motoryzacyjnego. Przybierają one wyłącznie jeden kolor. Występują w modelach R-KLT, RL-KLT oraz w wersjach składanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here