Polski fenomen kosmetyczny

0
1248

Przedsiębiorstwo kosmetyczne Bielenda powstało w 1990 roku, więc cieszy się już 30-letnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Założycielką marki jest Barbara Bielenda. Obecnie jednak firma prowadzona jest przez jej synów. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie. Produkty tej marki można zauważyć nie tylko na rodzimym rynku, ale również w 45 innych krajach. Jest to bardzo duże osiągnięcie dla polskiej firmy.

Kosmetyki Bielenda szczycą się naturalnością. Do dobrego i jak najbardziej naturalnego składu produktów jest przykładana szczególna waga. Każda partia kosmetyków jest uważnie sprawdzana i testowana, po to, by do klienta trafiło to, co najlepsze. Między innymi przez to marka Bielenda jest bardzo ceniona przez polskich konsumentów. Sklep z kosmetykami firmy Bielenda oferuje szeroki asortyment naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Podaje się, że firma ma w swoich zbiorach ponad 400 produktów skierowanych do profesjonalistów, a także dla klientów indywidualnych. Przedsiębiorstwo starannie obserwuje potrzeby ludzi i stara się zaspokoić ich pragnienia. Często marka ta przewiduje przyszłe pragnienia konsumentów i wychodzi im naprzeciw z doskonałym jakościowo produktem. Wyprzedza tym samym inne przodujące w Polsce przedsiębiorstwa z branży kosmetycznej.

Kosmetyki do pielęgnacji Bielenda nie mają konkretnej grupy odbiorców. Firma swoją szeroką gamą kosmetyków zachęca konsumentów z różnych grup wiekowych. Ponadto wspaniała jakość kosmetyków i ich naturalny skład, łatwa dostępność oraz cena gwarantują licznych zadowolonych klientów. Kosmetyki są dostępne na oficjalnej stronie marki, a także w powszechnie znanych drogeriach internetowych i stacjonarnych. Kosmetyki marki Bielenda mają oznaczenie „cruelty free”, co oznacza, że przy ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zwraca uwagę na zwierzęta i często kieruje się tym oznaczeniem przy wyborze kosmetyków. Kosmetyki Bielenda uzyskały liczne nagrody między innymi Doskonałość Roku Twój Styl, Glammies Glamour oraz Prix de Beaute Cosmopolitan.

Źródło: https://kobietapo30.pl/bielenda-japan-lift-odkryj-tajemnice-japonskiego-piekna-poznaj-sekretne-kosmetyki-i-rytualy-pielegnacyjne/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here