Warunki, jakie należy spełnić, aby uzyskać szybką pożyczkę

W Internecie dostępnych jest wiele ofert instytucji pozabankowych, które dotyczą bezpłatnej pożyczki szybkiej – oznacza to, że oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. To korzystne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy na nagłe wydatki. Jakie warunki należy spełnić, aby uzyskać szybką pożyczkę i dlaczego jest to jedna z najpopularniejszych form wsparcia finansowego?

Dla kogo skierowana jest szybka pożyczka?

Szybkie pożyczki, które dostępne są online przeznaczone są dla osób, które ukończyły 18 rok życia – niekiedy może się zdarzyć, że minimalną granicą wieku będzie 21 lub 23 lata. Osoba ubiegająca się o ten rodzaj pomocy musi również posiadać polskie obywatelstwo, zamieszkiwać na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadać konto, zarejestrowane na własne nazwisko. To, co charakteryzuje pożyczki szybkie, zwane inaczej chwilówką to brak konieczności przedstawienia dodatkowych dokumentów oraz posiadania zdolności kredytowej. Ubiegając się o kredyt, bank sprawdzi nas w rejestrze BIK – konsultant udzielający pożyczki, nie będzie żądał od nas pozytywnej historii w BIK.

Pożyczka szybka skierowana jest do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i potrzebują pieniędzy – złożenie wniosku online zajmuje kilka minut. Do jego wypełnienia potrzebny jest tylko dowód osobisty, a w niektórych przypadkach wykonanie przelewu weryfikacyjnego, celem potwierdzenia podanych danych. Decyzję, o sposobie rozpatrzenia wniosku otrzymujemy równie szybko, co sprawia, że pieniądze możemy otrzymać nawet tego samego dnia.

Termin spłaty pożyczki wynosi od 30 do 60 dni, a maksymalna kwota do której jest udzielana wynosi 5 000 zł. Dlatego jeśli czeka Cię niespodziewana naprawa samochodu lub remont mieszkania, a brakuje Ci wolnej gotówki – skorzystaj z tej formy pomocy.

Korzyści szybkich pożyczek

Po pierwsze, proces udzielania pożyczki szybkiej jest bardzo prosty, a formalności ograniczone są do minimum – wniosek można złożyć elektronicznie, a jedynym dokumentem, który będzie potrzebny jest dowód osobisty. Brak konieczności osobistej wizyty w placówce to kolejny z aspektów, który przemawia za korzystaniem z tej formy pomocy finansowej. Krótki czas oczekiwania na decyzję, a tym samym przekazania środków sprawia, że produkt ten cieszy się dużą popularnością u osób, które potrzebują nagłego zastrzyku gotówki.

Pożyczka szybka to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych – nie ma się co dziwić. Krótki czas oczekiwania na decyzję oraz proste formalności sprawiają, że coraz więcej osób korzysta z tej formy pomocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here