Huggymoon

Na rynku nieustannie pojawiają się nowe marki, które swoimi produktami chcą oczarować klientów i zdobyć ich zaufanie. Doskonałym przykładem jesteśmy my — Huggymoon! Jesteśmy nowoczesną firmą, która z niezwykłą starannością tworzy ciekawe, jakościowe produkty dla swoich klientów. A ich grono nieustannie rośnie.

Nowoczesne podejście do redukcji stresu – huggymoon

Naszym priorytetem jest redukowanie nadmiernego stresu w zabieganych i zapracowanych osobach. Klientom, którzy decydują się na zakup naszych produktów, gwarantujemy poczucie błogiego relaksu. Naszą tajemnicą jest tworzenie wysokiej jakości kołder obciążeniowych.

Czym są kołdry obciążeniowe? To produkty praktycznie niczym nieodbiegające od standardowych kołder. W czym więc tkwi ich fenomen? Jak sama nazwa mówi, zapewniają idealne obciążenie. W ich wnętrzach można znaleźć znacznie cięższe wypełnienie, które doskonale oddziałuje na osoby, które pod nimi śpią. Kołdry obciążeniowe zamiennie nazywane są sensorycznymi. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia głębokie odprężenie, lepsze samopoczucie na co dzień oraz poprawę jakości snu.

Naturalne kołdry obciążeniowe marki huggymoon

Nowoczesność i natura to nasze drugie imię. Wśród produktów marki huggymoon znajdziemy kołdry sensoryczne wykonane z najwyższej jakości komponentów pochodzenia naturalnego. Zainteresowanym klientom możemy zaoferować ręcznie szyte kołdry obciążeniowe z wysokiej jakości bawełny. Jest ona gwarancją przewiewności i wysokiej chłonności wilgoci. Spanie pod naszą kołdrą jest prawdziwą przyjemnością!

A czym wypełnione są nasze kołdry? Do tego używamy głównie łusek gorczycy, pełnych ziaren gorczycy, pestek wiśni czy pestek winogron. W naszym asortymencie znajdziesz również kołdry wypełnione granulatem szklanym lub żwirkiem naturalnym. Dzięki pikowaniu, wypełnienie kołdry się nie przesuwa. To gwarancja, że kołdra będzie działać tak, jak zostało to zaplanowane.

Polecamy nasze kołdry osobom, które mają problemy ze snem, odczuwają w nocy niepokój i lęk, a także borykają się z różnymi zaburzeniami psychofizycznymi. Kołdra, która obciąża ciało człowieka, wspomaga zasypianie, wyciszenie się oraz działa leczniczo w przypadku ADHD czy zespołu Aspergera.

Kołdry i nie tylko — co oferujemy jako huggymoon?

Głównym naszym produktem są kołdry obciążeniowe. Oferujemy je w różnych kombinacjach, dzięki czemu każdy zainteresowany klient znajdzie coś dla siebie. Jednak poza kołdrami, w naszym asortymencie znajdziesz również inne obciążeniowe dodatki do sypialni. Przykładem jest opaska obciążeniowa na oczy, śpiworek obciążeniowy dla dziecka czy poduszka ciążowa.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty tworzone są z wysokiej jakości komponentów. Pozyskujemy je od zaufanych dostawców, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie uczulają ani nie podrażniają. Jest to bardzo istotne, ponieważ nasze kołdry znajdują się bardzo blisko ciała człowieka. Proponowane przez nas kołdry występują w wielu rozmiarach, dlatego każdy klient ma swobodny wybór. A co, jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz tego, czego oczekujesz? Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a otrzymasz ekspresową i rzetelną wycenę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here