pędzle do makijażu

Pędzle do makijażu stały się podstawą jeżeli chodzi o poprawne wykonanie makijażu. Sprawią one, że nie tylko wydłużymy trwałość make-upu, ale również czynność ta stanie się jedną z naszych ulubionych. Nie zwlekaj więc z wyborem i dobierz odpowiedni rodzaj pędzli do danego kosmetyku. Co więcej, dobrze dobrane akcesoria do makijażu pozwolą nam na zaoszczędzenie na kosmetykach. Sprawdź już teraz i przekonaj się sama jak wiele zależy od tego czym nakładasz produkt.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/pedzle-do-makijazu/

Jaki rodzaj włosa wybrać 

Dawniej sądzono, że tylko naturalne włosie jest delikatne. W dzisiejszych czasach okazało się, że pędzle do makijażu wykonane ze sztucznego włosia równie dobrze spełniają swoje zadanie oraz są delikatne. Wiele wizażystek coraz częściej decyduje się na pędzle z włosiem syntetycznym.

Pędzle do makijażu – rodzaje 

Jeżeli jesteś osobą początkująca i stawiasz swoje pierwsze kroki w makijażu, to zapewne nie wiesz, że nie używa się jednego pędzla do wszystkich produktów. Nie musisz się jednak obawiać. Wystarczy, że kupisz sobie kilka pędzli, które będą podstawą do wykonania makijażu. Do nakładania podkładu możesz użyć również gąbeczki

Jakie pędzle wybrać? 

Pędzel do brwi – jest on najczęściej jest cięty i ma wąski pędzelek. Dzięki temu precyzyjnie będziesz mogła zaaplikować produkt. Nie zapominaj, że w modzie są brwi naturalne, więc nie podkreślaj ich zbyt mocno.

Pędzel do rozświetlacza – profesjonalistki bardzo często wybierają taki pędzel, który ma kształt tak zwanej „miotły”, ponieważ dzięki niemu nie nabierze się zbyt duża ilość produktu, a co za tym idzie twarz nie będzie mocno się świecić.

Pędzel do bronzera – tutaj możesz postawić na pędzel o kształcie skośnym o średniej wielkości. Ułatwi to zrobienie precyzyjnych ruchów. Często panie decydują się na ruchy koliste. Nie nakładaj zbyt dużej ilości produktu, ponieważ przez to zamiast wykonać subtelne konturowanie twarzy zrobisz to w taki sposób, że będzie wyglądać to karykaturalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here