W jaki sposób wyłączyć rozszerzenie AdBlock?

Rozszerzenia, które możemy ściągnąć dla wybranej przeglądarki są nie tylko pomocne, ale także dodają wiele nowych ciekawych opcji. Dzięki nim możemy pozbyć się problemów lub też ułatwić sobie codzienną pracę z internetem. Warto przejrzeć dostępne ustawienia, ponieważ dzięki nim wybierzemy najlepszą możliwość, która przyda nam się na przyszłość. Obecnie jednym z najpopularniejszych programów jest AdBlock. Możemy zainstalować go w każdej internetowej przeglądarce, dzięki czemu pozbędziemy się reklam na witrynach, a także denerwujących spotów, które pojawią się w filmach. Instalacja jest bardzo prosta. Wystarczy, że poszukamy wybranego programu w rozszerzeniach przeglądarki lub też wejdziemy na stronę producenta, gdzie pobierzemy wtyczkę. Dzięki temu w szybkim czasie zyskamy dodatkową pomoc, która działa od razu po instalacji. Jest to bezpłatne rozszerzenie, dzięki czemu możemy cieszyć się brakiem reklam niemalże na każdej witrynie. Niektóre strony wykrywają jednak ten program i wtedy też dostajemy powiadomienie, aby wyłączyć wszystkie narzędzia, które blokują reklamy. Tylko w taki sposób będziemy mogli przejrzeć treści na wybranej stronie. Zatem jak wyłączyć AdBlocka, gdy chcemy mieć dostęp do informacji na wybranej witrynie? Jest to bardzo prosta sprawa. Wystarczy, że klikniemy na ikonkę wybranego rozszerzenia, która znajduje się w prawym górnym rogu przeglądarki lub w ustawieniach. Następnie musimy wybrać zakładkę „wyłączony na tej stronie”. Dzięki temu wszystkie reklamy znowu będą aktywne, a my uzyskamy dostęp do wybranej przez nas strony. Czasami potrzebujemy skorzystać z tej opcji także wtedy, gdy chcemy wspierać wybranego twórcę na dowolnym portalu. W takim wypadku także możemy skorzystać z prostej opcji wyłączenia wtyczki. Później w każdym momencie możemy ponownie aktywować tą opcję i cieszyć się brakiem reklam.
AdBlock świetne radzi sobie z reklamami i wyskakującymi okienkami. Jeżeli nie chcemy, aby na wybranych przez nas stronach widniały spoty, czy też dodatkowe filmiki, możemy w prosty sposób zażegnać ten problem. Warto zawsze wiedzieć jak zainstalować wybrany program, a także jak go wyłączyć czy też odinstalować. Jeżeli potrzebujemy więcej informacji na temat wybranej usługi to warto rozejrzeć się na forach internetowych i pomocnych stronach. Dzięki temu uzyskamy odpowiedzi na wszystkie pytania, a także dowiemy się jak obsługiwać rozszerzenia i dostępne opcje. AdBlock świetnie działa także na witrynie YouTube. Dzięki niemu pozbędziemy się przerywników w materiale, który akurat oglądamy. Jest to bardzo pomocne i wygodne, ponieważ dzięki temu zaoszczędzimy czas, a także nie będziemy musieli oglądać czegoś, co zupełnie nas nie interesuje. Jeżeli mamy swój ulubiony kanał i chcemy, aby również dzięki nam zarabiał, to także bez problemu możemy chwilowo wyłączyć nasz dodatek. Wtedy też przywrócimy wszystkie reklamy a twórca zarobi na wyświetlanym przez na materiale.
Rozszerzenia powinny być przystosowane do wymagań użytkowników. Każdy szuka bowiem propozycji, która będzie posiadała jak najlepiej działające opcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here